Kontakt

Główny oddział 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Podmiejska 21a

Klaus Leitermeier

Exportmanager

0048 506 601 053

Mobil: 0049 159 055 12 103

WhatsApp:
0049 159 055 12 103

klaus.leitermeier@aluplastfenster.de

Joanna Różalska

Exportspezialist

+48 728-997-791

j.rozalska@aluplastfenster.de

Dominik Opryszko

Exportspezialist

+48 728 -998-789

dominik.opryszko@aluplastfenster.de

Joanna Engel

Exportspezialist

+48 506-600-798

j.engel@aluplastfenster.de

Beata Zaśko

Exportspezialist

+ 48 697-984-176

b.zasko@aluplastfenster.de

Justyna Michel

Exportspezialist

+48 512-976-038

j.michel@aluplastfenster.de

Alicja Ignaszewska

Exportspezialist

+48 512 975 437

a.ignas@aluplastfenster.de

Daniel Wysocki

Exportspezialist

Mobil DE : 0160 936 32 871
Mobil Pl : +48 663 607 521

daniel.wysocki@aluplastfenster.de

Sławomir Żmudziński

Handelsdirektor

s.zmudzinski@amokna.eu

Jacek Gucia

Innendienst

Region Wielkopolska

+48 602-468-483

jacek.gucia@amokna.eu

Agnieszka Seń

Innendienst

Salon Fabryczny - Gorzów Wlkp ul. Mieszka I-go 12

+48 506-600-668

agnieszka.sen@amokna.eu

Kamil Jarosz

Innendienst

Salon Fabryczny - Gorzów Wlkp ul. Mieszka I-go 12

+48 728-998-787

k.jarosz@amokna.eu

Region Wielkopolska Specjalista ds. Kluczowych klientów Sebastian Klimek +48 660-526-071 sebastian.klimek@amokna.eu
Salon Fabryczny - Gorzów Wlkp ul. Mieszka I-go 12 Innendienst Marta Godlewska +48 602-725-630 marta.godlewska@amokna.eu
Salon Fabryczny - Gorzów Wlkp, Podmiejska Innendienst Irena Muda +48 660-523-266 irena.muda@amokna.eu
Salon Fabryczny - Skwierzyna Innendienst Anna Osińska +48 660-526-110 anna.osinska@amokna.eu

Marta Piłat

Exportspezialist

+48 660-521-580

marta.pilat@amokna.eu

Martin Groth

Exportspezialist

+48 660-521-580

martin.groth@amokna.eu

 
 
 
 

Hier klicken für den Produktflyer in PDF-Version

KONTAKT

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: info@amokna.eu